O Nas

Ewa i DietmarGaleria Siedem Ewa i Dietmar FroehlichGaleria Siedem powstała w 2005 roku w Rewalu jako oaza piękna i alternatywa dla turystów poszukujących nieco więcej niż tradycyjnych stoisk nadmorskich. Sami projektujemy i produkujemy biżuterie artystyczną, ale swój sukces zawdzięczamy również długoletniej współpracy z projektantami z Polski i zagranicy. Dzięki temu w naszej ofercie znajdą Państwo światowe kolekcje biżuterii artystycznej , malarstwo, ceramikę, wyjątkowe dekoracje ogrodowe, ręcznie szyte torby oraz wiele więcej.

Właściciele firmy Ewa i Dietmar Froehlich starają się aby w galerii zawsze była oferta zaspokajająca gusta na wysokim poziomie. Jesteśmy o jeden krok wcześniej z trendami niż cała Polska. Poprzez nieustanny udział w światowych targach trendów i biżuterii bardzo dobrze nam się to udaję.

Dietmar Fröhlich stale tworzy nowe kolekcje niekonwencjonalnej biżuterii. Znany jest szczególnie z serii nausznic tzw. „kolczyków wsuwek”. Większość prac powstaje w galerii pod jego okiem tak jak np. „Ptasie pensjonaty”- indywidualnie malowane, drewniane domki dla ptaków, czy projekt „Baba”- rzeźba, którą można podziwiać przed galerią.

Galeria Siedem jest wyłącznym przedstawicielem na Polskę następujących marek:

  • German Kabirski
  • Rolf Cremer
  • Jesteśmy również twórcami marki Clixy